23 лютого 2015 року відбулось чергове засідання педагогічної ради НВК «Боянська гімназія», під час якої було розглянуто шість  питань.
Розпочалось засідання аналізом стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів початкових класів.
   Педагогічні працівники були ознайомлені з порядком закінчення 2014/2015 навчального року,  проведенням навчальних екскурсій та навчальної практики та про  хід підготовки закладу до проведення державної підсумкової атестації.  Були обговорені і нововедення у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.
   Також, до розгляд  педагогічною радою, були запропоновані  питання про важливість  формування в учнів високої мовної культури через оволодіння українською мовою та формування мовленнєвої  компетентності вихованців дошкільного підрозділу.
Не менш важливим моментом засідання  було  обговорення питання щодо необхідності та важливості об'єднання зусиль педагогічного колективу та батьків у розвитку дитини як особистості.
   Педагогічною радою були затвердженні попередні списки учнів 9 класу  для вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою та список випускників 11 класу для  нагородження золотою медаллю.
    Під час обговорення  запропонованих питань педагогічні працівники висунули  свої пропозиції та обмінялись досвідом щодо організації роботи в деяких напрямках навчально-виховного процесу. За результатами розгляду зазначених питань були прийняті відповідні рішення.

Заступник директора з НВР
Гончарюк Г.І.