А вже весна, вже березень почався,
             Дзвенять пташині радісні пісні.
І хоч квітками сад не заквітчався,
     Та дні стоять погожі і ясні.

До нас на поріг прийшла весна, яку ми дуже чекали. Закінчилися холодні зимні дні і природа розпочинає своє пробудження. Дерева почнуть одягати своє зелене вбрання. Скоро з’являться перші весняні квіти – проліски і підсніжники, які будуть радувати усіх оточуючих людей. А яке красиве весняне небо, воно синє-синє. В його безкрайніх морях летять, повертаючись додому з теплих країв, птахи. Своїм криком розголошуючи, що прийшла весна.
  Весна красна, бо прекрасна кожною квіткою, барвистим метеликом, співучим соловейком.
   Протягом тижня «Мерцішор» учні початкових класів провели цікавий конкурс «Найкращий знавець віршиків про весну». Учні старанно, гарно, дотримуючись інтонації, декламували вірші напам’ять. Також брали участь у відгадуванні загадок про весну. Вони були дуже активними. Учасники конкурсу були справедливо оцінені членами журі. В свою чергу і учні були задоволені своїми результатами.

Класовод
Кирнац О. І.