А Весна іде, як фея,
     В чарах шуму і пісень,
     Біла, біла, як лілея,
     В квітах яблунь і вишень.
                     (Олександр Олесь)

Мабуть, немає нікого мудрішого за матінку-природу, бо інакше як пояснити, явище коли  одна пора змінюється іншою та незмінно настає найочікуваніша з них — Весна. Вона пробуджує у душах людей щирі та ніжні почуття, бо Весна настає не тільки в природі, а й у серцях тих, хто здатен відчувати красу та спроможний милуватися навколишньою красою, яка, і справді, може залишити байдужими тільки кам'яні серця.
    А згодом починається справжня краса. Усюди розпускаються квіти – проліски, фіалки, кульбабки… Весняний сад – це чарівне місце! У дрібних ароматних квіточках стоять дерева, аж здається, що вони закутані в легкий пахучий туман. Особливо мені до душі, коли розквітають персики та груші – їхні квітки рожеві, і вони виділяються з-поміж інших дерев. Звідусіль лунає спів та щебет птахів, які повернулися з далеких країв і тепер, здається, розповідають одне одному про свої пригоди. Навесні все навколо наповнюється кольорами, звуками, запахами, і мені стає весело на душі.
      Під час проведення  початкових класів учні молодших класів  оформили стенд на тему  « Весну зустрічаємо». Через свої  малюнки  учні передали свої емоції, почуття, які очікують від весни.

Класовод  1 –В  клсу
Жук М. В.