Люди , які завжди будуть любити і приймати тебе таким , який ти є , ближче і дорожче яких немає нікого на світі – це сім’я , і щасливий той , хто може з гордістю назвати свою сім’ю міцним і надійним тилом. Складно навіть уявити своє життя без сім'ї. Спочатку центром Всесвіту для нас стають батьки, а потім - і власна родина.
     Сім'я - це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро. Саме в сім’ї дитина починає впізнавати світ. Адже саме там вона вимовляє перші слова, робить перші кроки і являється великим щастям для оточуючих. Для кожного з нас це те що є найдорожче та найцінніше в цьому житті. І ми маємо кожну частинку цього щастя дорожити та цінувати, любити і поважати. І ніколи не забувати про те що, де б ми не були, як далеко не знаходились, нас завжди чекає вдома ті найрідніші люди, та найдорожча сім’я.
      Саме про це запамятають  діти II молодшої групи «Веселка», які провели відкрите заняття на тему «Сім’я».
      Мета: Дати уявлення про сім’ю, хто її складає. Вправляти дітей вживати слова, якими позначають батьків, рідних дорослих і дітей, ласкаві назви членів родини в кличній формі, розповідати про свою родину за фотографіями. Виховувати у дітей любов до родини та батьків.
      Разом з вихователькою Цирдя М.В діти розглядали свої фотографії, гралися у дидактичну  гру «Знайомство» та розповідали про свою сім’ї. В кінці заняття діти зрозуміли, що найдорожче ніж їхні сім’ї у них нема на цьому світі.