6 березня  у НВК «Боянська гімназія»  відбулось найочікуваніше, найулюбленіше учнівське свято «Міс школи – 2015». Прийняло  участь 4 конкурсанток: Ігнатюк Марія 11 клас, Лунгу Яна 10 клас, Зеля Марінела 9 клас, Фіка Крістіна 8 клас.
   Першим етапом був конкурс «Вишиванка-це стильно!». Усі дівчата повинні були представити себе, а також продемонструвати національний костюм. Кожна з учасниць максимально відтворила образ української дівчини.
    Другий етап – «Інтелектуальний конкурс», на якому учасниці повинні були дати відповіді на поставлені запитання.  Найцікавішим та найяскравішим конкурсом вечора був «Конкурс талантів». Підчас якого дівчата і співали, і танцювали, і показували усі свої здібності. Найбільше учасниці готувались саме до цього конкурсу. І кожна з них зуміла якнайкраще розкрити свій талант.
    В останньому конкурсі учасниці повинні були представити костюм, який виготовлений власноруч без використання тканини. Усі конкурсантки настільки неперевершено себе презентували, що журі було дуже важко вибрати найкращу учасницю.
    Переможницями  стала Лунгу Яна та Ігнатюк Марія  які отримали почесний титул «Міс школи 2015». Решта учасниць отримали почесні звання. Так «Міс Талант», за результатами голосування, отримала учениця 9 класу – Зеля Марінела . Титул «Міс Фантазія» отримала Фіка Крістіна (8 –й клас).
Усе свято було дуже цікавим як для дітей, так і для батьків і вчителів, які із задоволенням сприймали виступи всіх учасниць. Адже підтримки заслуговувала кожна з них.
    Святковому настрою сприяло все: гарні костюми, впевненість та краса учасниць, підтримка глядачів, оригінальність багатьох номерів, оформлення зали. Задоволеними залишились всі.
   Цей конкурс допоміг дівчатам показати та проявити свій талант, фантазію й неперевершеність образу й стилю.Хай живе, хай живе це святоНа красу і талант багате,Хай надію, як казку, дарує,Що цей світ нам краса врятує!

Пед. орг.
Цуркан В.Д.