У четвер, 12 березня, в НВК «Боянська гімназія» відбулося засідання методоб`єднання  вчителів початкових класів з теми « Навчально - творча діяльність молодшого школяра. »
   Класовод 2 класу Кирнац О. І. провела цікавий тренінг на цю тему, з доповіддю ознайомила присутніх Булига П. В.
   Особливої актуальності в даний час набула  проблема наступності  між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою.
    Що ж таке наступність? Під наступністю розуміється послідовний перехід від однієї ланки освіти до іншої, що виражається у збереженні та поступовій зміні змісту, форм, методів, технологій навчання і виховання.
   З методичними рекомендаціями щодо здійснення роботи по темі наступності роботи ДНЗ і школи, ознайомила членів МО  Жук М. В.
Вона наголосила на те, що наступність між дошкільною  і шкільною ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання. У дошкільному віці закладаються найважливіші риси майбутньої особистості. Необхідно прагнути до організації єдиного розвиваючого світу – дошкільної  та початкової освіти.
    Практична частина даного засідання розглядалася на  відкритих  уроках з основ здоров’я та я і Україна  в 2- 4 класів, які проводили заздалегідь вчителі  Бота В. М. та Шинкура З. З.

Керівник МО   Жук М.В