Покликання вчителя — покликання
високе й благородне.
Л. Толстой

Педагогічна творчість учителя впливає на розвиток учня. Адже плекати талант - це велика відповідальність, але разом із тим - відчуття радості успіху за свою працю, за перші учнівські «сходинки» у світ великої науки.
  Саме тому в НВК «Боянська гімназія» створені умови для творчого зростання, постійного підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення майстерності вчителя через проведення різних методичних  заходів, один з яких є атестація педагогічних кадрів. Чи не атестація вчителя є найвідповідальніша складова професійного зростання кожного педагога?
  Проведення атестації в закладі має за мету стимулювати цілеспрямоване, безперервне підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
    23 березня 2015 року в НВК «Боянська гімназія» відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Це засідання засвідчило завершення атестаційного періоду для 9 педагогічних працівників, що проходили чергову атестацію у 2014/2015 навчальному році.

Атестаційною комісією були обговорені результати вивчення роботи педагогічних працівників на основі відвіданих уроків, позакласних заходів, даних анкетування  серед учнів, батьків, учителів, висновків методичних  об’єднань  учителів відповідних предметів. Були розглянуті атестаційні матеріали і характеристики педагогічних працівників та прийняті відповідні рішення.

Заступник директора з НВР
Гончарюк А.І.