Питання екології в сучасному житті є найбільш злободенним, тому важливо формувати у підростаючого покоління екологічне мислення, прагнення охороняти природу, виконувати закони, які захищають навколишнє середовище. Починаючи з дитячого віку, людина повинна усвідомити, що її здоров'я напряму пов’язане з навколишнім середовищем.
    Екологічна безграмотність, байдужість людей можуть призвести до незворотних природних процесів, наслідки яких важко передбачити. Лише розуміючи значення природи в житті людини, знаючи екологічні проблеми довкілля та шляхи їх вирішення, ми в змозі зберегти нашу Землю квітучою.
     Саме для збагачування  уявлення дітей про природне довкілля, формування уявлення про екологічний стан довкілля та його вплив на здоров’я людини та виховання дбайливого ставлення до природи ,  вихователь Цирдя М.В. провела разом з дітьми   ІІ молодшої  групи цикл занять на тему : «Природа нам – як рідний дім».
      Проведенні дидактичні ігри: «Добре, погано», «Оціни вчинок», «Живе-неживе», «Хмаринки »,  спостереження та бесіди за малюнками сприятимуть збагаченню екологічної освіченості дітей, а також активізації  їхньої  пізнавальної діяльності.

Нікорюк А.С.
заступник директора з НВР дошкільного підрозділу

.