станом на 3.04.2015 р.

Відповідно до плану роботи  учнівського самоврядування, з метою бережливого ставлення до підручників 2 та 3 квітня 2015 р була організована рейд-перевірка стану підручників учнів 1-11 класів.
   Всього до перевірки було представлено 2550 підручників. У відмінному стані знаходяться 2503. Загальний стан підручників – добрий.
   Перевіркою встановлено, що кращу роботу зі збереження підручників серед 1-4 класів проводять в 2 класі (кл. керівник Кирнац О.І..), 3 класі (кл. керівник  Басараба Л.Т.). Серед 1-А та 1-Б класів підручники нові і підтримуються у відмінному стані. Вони обгорнуті, є відповідні закладки. Підручники школярів 4 класу використовуються вже не перший рік, але учні намагаються дбайливо ними користуватися.
    В результаті перевірки  підручників учнів 5-11 класів, можна сказати, що у найкращому стані знаходяться підручники учнів 6-го класу (кл. керівник Молдован О.В.) та 10  класу (кл. керівник  Гавка Г.С. ). Поряд із позитивним  результатами є й певні недоліки. Слід зазначити що в учнів Вайпана Івана (5 кл.), Бандур Марії (5 кл), Дирди Марії ( 6 клас) Тодощука Івана  (6 кл), Боти Миколи (6 кл), Мейки Сюзани (7 кл.), Вайпана Віталія (7 кл.), Гавки Дмитра (8 кл.), Жук Василя (8 кл.),  Дирди Олександра (8 кл.), Костакі Стефанії (9 кл.), Ігнатюк Олени (9 кл.), Мейки Ганни (9 кл.), Юрку Степана (10 кл), Ластівки Кароліни (11 кл) та  Зварич  Аліни (11кл) підручники не обгорнуті.
   Учням, у яких виявлені недоліки, поставлений термін на  їх усунення – один тиждень.
      Будьте охайними! Бережіть підручники !

Комісія навчання та позашкільної освіти