02 березня 2015 року в НВК « Боянська гімназія» відбулась  зустріч учнів з учасником АТО, Матей Миколою Васильовичем, бійцем п’ятого батальйону ППВ однієї з військових частин м. Чернівці, який разом з товаришами захищав кордони нашої України у Донецькій та Луганській областях, учасник боїв за Луганський  аеропорт.
    Микола Васильович завітав на запрошення учнівського та педагогічного колективів. Учні з особливою зацікавленістю чекали на зустріч. Під час зустрічі гість розповів, як героїчно воюють українські хлопці, захищаючи Батьківщину. Звернув увагу присутніх на важливість підтримки воїнів АТО з боку  школярів та мирного населення. Побажав усім мирного неба, здоров’я, всім хлопцям  стати надійними захисниками Батьківщини.