З 30.03.15 по 03.04.15 у НВК «Боянська гімназія» проходив тиждень хімії, який мав за мету підвищення інтересу школярів до предмету хімії, розвиток творчих здібностей учнів та розширення наукового кругозору, екологічне виховання школярів. У заходах брали участь учні 6-11 класів.
    Результатами проведення тижня є виставка колажів “Хімія навколо нас”, брейн-ринг “Відгадай елемент”, прес-конференція “Хімія майбутнього”. Особливу увагу учні звернули на екологічні проблеми своєї місцевості. Результати пошуку були представлені в акції “Відкритий мікрофон”.
  Та найбільше захоплення викликало заняття "Похімічимо", в ході якого дітям продемонстрували цікаві досліди. Під час   виховного заходу були проведені цікаві експерименти та досліди, які відкрили учням двері у незнайомий та захоплюючий світ науки хімії.

вчитель хімії
Молдован О.В.