Виглянуло весняне сонечко, природа ожила, заспівали пташки і зацвіли перші квіти, і до людей прийшла в дім радість. Всі готуються до зустрічі «Свята свят і торжества із торжеств» - це Пасха Христова — найсвітліший, найрадісніший день, коли усі християни святкують воскресіння Ісуса Христа! У церквах дзвонять дзвони, в будинках запах здобних пасок, а на вулиці весело гасає дітвора з різнокольоровими фарбованими яєчками!
    З метою вивчення та збереження народних звичаїв і традицій виховання в учнів любові до рідного краю 8  квітня 2015 року в НВК «Боянська гімназія»  відбулася виставка-конкурс пасхальних композицій «Дерево життя», в якій взяли участь всі учні закладу.
    Учні 1-4 класів представили вишиті рушники та ікони, аплікації  та малюнки, гарно оформлені пасхальні кошики в яких  учні змогли показати свої здібності і талант. Своїми композиціями учні навчального закладу передали піднесений настрій, що сповнює серця вірою в непереможність добра.
     Найбільш оригінальним, змістовним та цікавим було «Писанкове дерево» яке створили учні 5-11 класів. В ньому вони  втілили свої святкові фантазії, використали безліч матеріалів, що гармонійно поєднались у єдине ціле і прекрасне. Для виготовлення писанок використали різноманітну техніку. Дерево прикрашають і писанки, і драпаки, і крапанки та крашанки.
     За рішенням  журі конкурсу  переможцями та призерами стали:

І місце – 10 клас
ІІ місце – 5 клас, 7 клас
ІІІ місце - 6 клас,8 клас,9 клас
ІV місце – 11 клас

Хочеться подякувати всім учням за приємні емоції та хороший настрій, а також побажати творчого натхнення і нових сил для створення нових шедеврів.

пед. орг.
Цуркан В.Д.