Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне,  але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.
    21.04.2015 року вихователь Бабій А.В. організувала з дітьми І молодшої групи моделювання ситуації «Прогулянка містом», під час якого закріпила елементарне уявлення дітей про вулицю, дорогу, тротуар, знання кольорів світлофора. А також діти вивчили основні обов’язки пасажирів і пішоходів. Вихователь показав дітям в даній ситуації наслідки їхньої неправильної поведінки.
     Малята, перетворившись на пішоходів та пасажирів, брали активну участь у вирішенні проблемних ситуацій.