Впродовж цього тижня вихователь середньої групи Кучурян М.Г. провела з батьками консультацію на тему: «Батькам про правила дорожнього руху» з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед дітей.
    Вихователь звернула особливу увагу батьків на те, що малюки, в силу свого віку, не сприймають машину, як загрозу. Тому  пріоритетним завданням у вихованні дитини є розвиток у неї вміння вірно оцінювати обстановку, вміння правильно діяти в неординарній ситуації, не наражаючи своє життя на небезпеку. Під час консультації батьки активно обговорювали те,  що самі,  порушуючи правила дорожнього руху,  вони наражають себе та дітей на небезпеку. Тому необхідно не тільки знати абетку дорожнього руху, але й суворо її виконувати.
     Батьки згідні з тим, що найкращий спосіб зберегти життя та здоров’я своїх дітей на дорогах -   дотримання правил дорожнього руху на прикладі власної поведінки на дорозі.