Безпека- це життя людини,
Безпека- це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи-
Прекрасне буде у всіх життя.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає як правильно діяти у певній ситуацій.
       Сьогодні, навчаючи дітей правилами безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. З цією метою у середу, 29 квітня, в НВК «Боянська гімназія» проводилася виховна справа у 8 класі на тему «Правила користування побутовими, газо та електроприладами».
Учні працювали під гаслом «Мій дім- моя фортеця, і в ньому я в безпеці».
        Робота була спрямована на формування основ особистої безпеки, закріплення елементарних норм поведінки в умовах незвичайної ситуації під час користування побутовими, газо та електроприладами.
       Під час виховної справи використовувалися різні форми роботи, а саме: робота в парах, в групах (І гр.-«газ», ІІ гр.-«електрика», ІІІ гр.-«хімія»), гра «Запитай, я відповім», конкурс «Я готовий до будь- якої ситуації». Восьмикласники ознайомилися з усіма правилами користування побутовими, газо та електроприладами, із задоволенням виконували всі завдання.
      Без комунікацій життя в сучасному помешканні неможливе. Користуватися газом, водою, електричними приладами слід обережно й уважно, чітко додержуючись правил безпеки.
Людина щоденно використовує різноманітні хімічні речовини. Усі препарати побутової хімії будуть безпечними, якщо їх застосовувати за прямим при¬значенням та згідно з інструкціями й рекомендаціями щодо їх використання.

Класний керівник 8 класу-Бузей А. В.