Турбота про життя і здоров’я дітей – це найважливіша праця вихователя. Від стану здоров’я, життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили. Тому  вихователі нашого закладу проводять з дітьми дні здоров’я. Так,  29 квітня, вихователь Дирда Дора Василівна провела з дітьми І молодшої групи  гру – подорож «Мандрівка країною здоров’я», метою якою було: навчити дітей не губитися перед небезпекою, а вміти себе захищати; правильно харчуватися ; вчити бути уважними та обережними на вулиці та вдома під час гри та прогулянок; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я людей, які нас оточують; виховувати нави¬чки культури і гігієни харчування;  розвивати мовленнєве спілкування, увагу, зосередженість, пам'ять.
     Мандруючи країною здоров'я, діти засвоїли як ставитися до свого тіла та організму, як  правильно його доглядати. Зупиняючись на зупинці «Фруктова» діти ознайомились із фруктами у яких є багато вітамінів. А  також дуже цікавою для них була зупинка «Їстівне – не їстівне» де вони мали змогу вибрати їстівні продукти.  Під час мандрівки на останній зупинці дошкільнята закріпили здобуті знання віршиком «Дбай про своє здоров'я».

Друже, щоб здоровим бути, треба навичок здобути,
Про здоров'я піклуватись, перш за все -  не лінуватись
І дружити зі спортом, рідко ласувати тортом.
Воду крижану не пити і ніколи не палити,
Щоб знешкодити мікроб, руки мий щоразу чисто.
Не забудь щоденно їсти  овочі та фрукти різні –
Всі вони тобі корисні.
Вранці й ввечері, мій любий.
Завжди – завжди чисті зуби.