Вогонь – наш друг, тепло дарує,
Та з ним не грайтесь ні на мить,
Бо коли злість у нім лютує,
Він знищить все, усе згорить!

Вогонь - загадкове явище. За нього у легендах Прометей пішов на безкінечні муки. Воно лякає у бливкавці, але зачаровує  вночі  у поході. Без нього колись було неможливо приготувати іжу та освітити приміщення. Але, коли він виходить з-під контролю, то може трапитися велика біда: спалені будинки, загиблі люди, а  пожежа в лісі чи в полі може призвести  до руйнування  країни.
        Вогонь - велика сила. Але люди повинні контролювати його.
         На протязі тижня вихователь Цирдя М.В разом з  дітьми ІІ молодшої групи провела заняття, бесіди,  дидактичні та рухливі ігри на тему: «Сірники – маленькі, а біда – велика». Метою цих заходів було: ознайомити малюків з небезпекою під час ігор з сірниками та вогнем; розвивати увагу, мислення,  мовлення; виховувати бажання дотримуватись правил пожежної безпеки.
         Вихователь ознайомила дітей з властивостями вогню, причинами виникнення пожеж і правилами поведінки при пожежі.
   Для закріплення знань дітей  про небезпеку гри з вогнем та сірниками, відбувся перегляд мультфільму «Кицин дім».