«Я не боюся ще раз повторювати: турбота про здоров'я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої  сили».
В.Сухомлинський

Здоров'я підростаючого покоління – це інтегрований показник суспільного розвитку. Тому формування здорового способу життя є обов’язковим завданням творчих здібностей дошкільника та формування його як творчої особистості. Усім відомо, що немає  в людини більшої цінності, як здоров'я. З давніх-давен відоме гасло: « Твоє здоров'я у твоїх руках». Але для того, щоб навчитись берегти здоров'я , потрібно багато знати про самих себе, про стан свого організму.
         Дитячий садок – це місце, де дитина проводить значну частину часу. Саме дитячий садок має великі можливості у здійсненні ряд заходів із питань збереження здоров'я. З метою формування у дітей вмінь та навичок здорового способу життя,  вихователь старшої групи – Вешка М.М. забезпечує рухову активність дітей на протязі дня та проводить з ними різні види діяльності, а саме: ранкову гімнастику, заняття з фізичної культури,  загартування ,рухливі ігри під час занять та прогулянок, гімнастику пробудження, дні здоров'я та спортивні розваги. Діти з задоволенням  беруть участь у запропонованих заходах.