9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги над німецько-нацистськими загарбниками, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць.
   Саме тому, 7 травня, напередодні цього великого свята, учні 5-9-х класів нашої гімназії провели зустріч із ветераном Другої Світової Війни – Багратом Захаряном. Розповідав учням про своє життя та роль війни у ньому. Всі з цікавістю слухали розповідь про ті непрості роки. Наскільки важливим для нашої молоді є особистий приклад тих, хто готовий був віддати життя за нашу Батьківщину!
   Крім того, користуючись нагодою, учні гімназії хочуть привітати всіх з наближенням великого свята Перемоги і сказати велике спасибі тим людям, які вклали своє життя, душу, серце і молодість в ім’я того, щоб ми будували своє щасливе безхмарне майбутнє.