НВК «Боянська гімназія» - це велика, гарна школа. У нашому закладі діє дитяча організація «Відродження», яка була створена 15 травня 1996 року. Основною метою дитячої організації «Відродження» є відродження  традицій, звичаїв, обрядів нашого народу.
   Щорічне святкування цієї події стало традиційним. 15 травня  відбувалося урочиста лінійка присвячена 19 -річниці заснуванню організації.
   Дирда А. та Мелник Ю. ознайомили присутніх із  найважливішими історичними подіями організації «Відродження» а учні молодших класів декламували  вірші про мир, школу та рідний край. Лінійка завершилась звучанням гімну гімназії. Також був проведений міні-футбол між учнями 5-11 класу. На якому перемогли учні 9 класу.

пед.. орг.
Цуркан В.Д.