3 червня 2015 року відбувся традиційний щорічний звіт директора НВК «Боянська гімназія» Гавки Світлани Дінівни  перед педагогічним колективом, батьками, громадськістю. У засіданні взяли участь 127 представників батьківської ради, 39 членів педагогічного колективу. Світлана Дінівна  подала на розсуд громадськості огляд проведеної роботи з червня 2014 року по травень 2015 року. У першу чергу зазначила про вагомі досягнення у навчально-виховному, матеріально-технічному напрямах за 2014-2015 навчальний рік, а саме:
- заходах щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільності їх розстановки;
- дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки;
- надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам та дітям із малозабезпечених сімей;
- дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень;
- стану дитячого травматизму.
- залучення додаткових джерел фінансування та їх раціонального використання;
     На звіті також виступив і голова Боянської сільської ради Деменчук Г.А., який зазначив позитивні зрушення у школі, про атмосферу тепла і затишку, турботи про дітей, яку створює педагогічний колектив на чолі з директором Гавкою С.Д.
    Присутні схвально оцінили діяльність керівника закладу, усього педагогічного колективу, внесли пропозиції на 2015/16 н.р. щодо модернізації навчально-виховного процесу, матеріально-технічного забезпечення та поза навчальної діяльності.