Початок нового навчального року — радісна подія, адже з неї почнеться сходження до нових вершин. Звеселився дошкільний підрозділ НВК «Боянська гімназія» кольорами національних символів України до Дня знань. Разом зі своїми вихователями діти старшої групи «Сонечко» відвідали шкільну лінійку, де привітали своїх друзів - першокласників.
      Цього дня зміст бесід та занять з дітьми був присвячений одній важливій темі -"Україна – моя країна!".Вихователь старшої групи  Кучурян М.Г. провела з дітьми заняття на тему « Україна - моя Батьківщина», по завершенні якого діти намалювали так потрібне всім слово «МИР». Вихователем середньої групи Цирдя М.В. проведено бесіду з дошкільнятами «Де найкраща є земля… Краще рідної нема!». Вихователі  молодших  груп  Вешка М.М. та Дирда Д.В. разом з малюками побували у куточках української символіки, грали в народні ігри. Свято тривало цілий день та діти отримали багато позитивних емоцій та яскравих вражень.