Казка – один із най улюблених жанрів дитячої літератури. Дитина «подорожує» за тридев’ять земель, по далеких країнах разом з героями казок, знайомиться з екзотичною природою, довідається про життя народів, про їхні думи й мрії. Казка розвиває розум і фантазію.
Її влучна, точна, образна мова збагачує дитячу мову. Яскраві образи казки глибоко хвилюють почуття дитини. Переконлива, ненав’язлива мораль казки змушує дитину міркувати, порівнювати свої вчинки із вчинками улюблених героїв. У казкових персонажів дитина вчиться чесності, сміливості, наполегливості в подоланні перешкод, вірності в дружбі.
    Діти старшої групи «Сонечко» з інтересом приймають участь в інсценізації казок які вихователька Кучурян М.Г. пропонує їм під час занять художньої літератури. Так, у четвер, вони з задоволенням провели заняття на тему: «Подорож у казку». Під час заняття діти з легкістю перетворились на героїв казки «Колобок», були активними та самостійними. Яскраві образи казки глибоко схвилювали почуття дітей.