У нашій школі відзначався Всесвітній День туризму. Метою цього заходу стало покращення знань, умінь та навичок з туристсько-краєзнавчої роботи.
    Свято проходило у спортивному залі школи під девізом «Лінь, тугу відганяйте! Мандруйте! Рідний край пізнавайте!». У змаганнях брали участь команди 5-11 класів. Були змагання, які розпочалися лінійкою. Спочатку учасники представляли свої команди. Далі команди запросили на трасу техніки туризму, де була проведена туристична естафета, у якій учні показали навики та вміння у володінні туристичним спорядженням. Усі учасники дуже старалися, а переможцеми стали:

Туризм – це життя, це захоплююче заняття. Це – сила, здоров'я, воля. Туризм допомагає повірити у власні сили, викликає почуття гордості та задоволення.