25 вересня для малят дошкільного підрозділу НВК« Боянська гімназія» видався яскравим і веселим. І не тільки цей день, а й цілий тиждень подарував їм несподіванки і приємні моменти. З 21 вересня по 25 вересня в закладі відбулися заходи, присвячені Всеукраїнському Дню дошкілля. Святкуванню передувала виставка дитячих робіт «Садочок рідний», яку підготували діти середньої групи « Бджілка»  та діти і вихователі
І молодшої  групи «Веселка». Цікаву подорож «Казковий світ дитинства» провели діти ІІ молодшої групи.

День Дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. На урочисте свято « Садочок любий, рідний », зібрались усі вихованці та співробітники дошкільного підрозділу. На святі малята  старшої та середньої  груп продемонстрували свої здібності у співах і танцях, веселих іграх та конкурсах. У цей день лунали щирі вітання і дітям, і вихователям, помічникам вихователів, кухарям, медсестрам та всім-всім, хто допомагає маленьким громадянам України зростати і пізнавати світ. Вихованцям дошкільного підрозділу пощастило, бо тут працюють люди, які переймаються вихованням дітей дошкільного віку, вкладають у свою працю тепло сердець, любов та творчість.

Тож нехай на серці всім завжди буде сонячно, а кожен день стане щедрим на добрі справи!