З 10 по 13 вересня 2015 року у  рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Румунського Інституту Миру (ПАТРІР) «Мультилінгвальна освіта в Україні» відбувся тренінг для вихователів, вчителів навчальних закладів з питань впровадження мультилінгвальної освіти в Україні за участю міжнародних тренерів та підтримки Міністерства закордонних справ Фінляндії. У даному проекті брали  участь Одеська, Закарпатська та Чернівецька області. Чернівецьку область предсттавляла делегація на чолі з Остафій О.Р. До її складу увійшли і педагогічні працівники нашого закладу Гавка С.Д., Нікорюк А.С., Молдован О.В., Басараба М.М., Дирда Д.В.

Серед запрошених були:
- директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Юрій Кононенко;
- директор Миротворчого інституту ПАТРІР Андра Тенасє (Румунія);
- Андрій Трубчак, координатор проекту від ПАТРІР (Румунія),
- Лігіта Гріуле, експерт з мультилінгвальної освіти, викладач факультету педагогіки, психології та мистецтв Університету Латвії;
- Інесе Мужніеце, заступник директора середньої школи Гаркалне (Латвія);
- Юлія Тищенко, голова Ради правління Українського незалежного центру політичних досліджень.
    Тренінги були насиченними корисною інформацією, змістовними та повними оптимізмом. Всі учасники легко здружились, оскільки їх об’єднує спільна мета –  зробити освіту якіснішою.
     Не дарма говориться в народі «Скільки мов знаєш – стільки разів ти людина». Надіємось, що саме ця приказка стане девізом для наших вихованців, учнів та гімназистів, які будуть учасниками даного проекту.