Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку.  Саме дитячий садок забезпечує всебічний розвиток дитини відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб, набуття нею життєвого досвіду та стає своєрідним посередником між сімє’ю та навколишнім світом. Педагогічний колектив дошкільного підрозділу  працює у спільній взаємодії з батьками, залучаючи родини вихованців до тісної співпраці. Так, 30 вересня, у дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» відбулися загальні батьківські збори під гаслом «Спільна праця вихователів та батьків - запорука успіху у вихованні дітей». Збори   розпочала  директор  закладу Гавка С.Д. , яка наголосила на тому, що саме  завдяки батьківській підтримці заклад  має такі чудові результати – це естетичний вигляд групових кімнат, коридорів, ігрових майданчиків, зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка.
    Наступним етапом зборів був виступ заступника директора з НВР по дошкільному підрозділу Нікорюк А.С. про навчально-виховну роботу  ДП в 2015-2016 н. р..
    Булига Т.Г. – медична сестра дошкільного підрозділу повідомила батькам про  організацію харчування  дошкільників у  новому навчальному році.
    Голова БК  Гарасим Г.В. надала батькам детальну інформацію про витраченні  кошти  батьківського фонду в 2014-2015 навчальному році.
    Збори пройшли в теплій дружній атмосфері, адміністрація закладу  подякувала батькам за те, що вони не байдужі до життя діток в садочку.