Щось у повітрі плине тепле, красиве і вічне, щось непорушне і загадкове….. Осінь повільним равликом пливе по прекрасному Поліссі. Звичайні дні….Інколи дощові, а інколи просто обвиті сивим туманом. І, напевно, хорошою традицією стало в осінні дні проводити свято «Дари осені». Усе багатство врожаю можна було побачити 8  жовтня 2015 року у НВК «Боянська гімназія». Тут відбувся осінній вернісаж врожаю осені, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів. Виставці передувала клопітка робота. Тому ще і досі у коридорах чути відлуння того святкового дня.
   Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Тож можна сказати лише одне, що композиції дітей влучно пасують в осінній, наперед продуманий дизайн.
Результати конкурсу:

Початкові класи:
І місце- 3 клас
ІІ місце-2-Б кл.,4 кл.
ІІІ місце- 1-А кл.,1-Бкл, 2-А кл.

5-11 класи:
І місце- 5 кл.,8 кл.
ІІ місце-6 кл.,11 кл
ІІІ місце-7 кл.,9 кл, 10 кл.

Осінь аплодує стоячи усім учасникам та дякує за активну участь у святі.

пед.. орг.
Цуркан В.Д.