Сумно восени. Небо вкривається сірим хмарами. Холодний осінній вітер несе по дорогах жовте листя. Дерева стоять голі, похмурі. Надворі грязюка. Постійно мрячить дощ, дрібний, густий, холодний. Тому батьки із своїми дітками  ховаються від нього під парасольками і поспішають до дитячого садка. Там тепло і затишно. Щоб розвеселити дітей ІІ молодшої групи, вихователь Дирда Д.В. провела заняття  з малювання на тему: «Дощик капає, кап-кап...»  з метою навчати зображати дощ пальчиками. Ознайомити дітей  із синім кольором. Показати взаємозв`язок між характером зображення та засобами художньо-образної виразності. Розвивати відчуття кольору й ритму. Виховувати інтерес до пізнання природи та відтворення своїх вражень в образотворчій діяльності.
   На початку  заняття вихователь провела з дітьми спостереження за природними явищами  в куточку природи.   Під час заняття виконували пальчикову гру та з радістю намалювали дощик своїми крихітними пальчиками.