На базі НВК «Боянська гімназія» 19 жовтня був організований та проведений педагогічній міст «Свій досвід – молодим» для молодих спеціалістів району (румуномовних шкіл). Були презентовані відкриті уроки у 1 – 4 класах.
   В 1 – Б класі був проведений урок румунської мови – навчання грамоти. Урок провела Бота В.М. на тему: « Звук і буква «Е». Діти були активними, з цікавістю виконували всі завдання.

У 2 – Б класі провела урок Жук М.В. з математики на тему: «Розв’язування задач та прикладів з різними діями». Метою уроку було навчати дітей правильно розв’язувати завдання з двома діями. Урок проводився у вигляді екскурсії з станціями на кожній з яких діти виконували різні завдання. Діти були активними, старанними.

У 3 класі був проведений відкритий урок з теми «Прикметник»
Вчителька  поставила собі за теми узагальнювати і систематизувати знання учнів з  даної теми ; удосконалювати уміння знаходити прикметники в реченні, визначати їх рід, число, розвивати аналітико-систематичні вміння учнів, виховувати інтерес до навчання, до рідної мови,  потреби у поглибленні своїх знань. Під час уроку були  використовувані різні форми та методи роботи, такі як: робота в парах та групах, гра «Мікрофон», робота з підручником, розв’язування ребуса, робота з прислів’ям.  Олена Іванівна намагалася здійснювати міжпредметні зв’язки  з природознавством та зв’язок теми уроку з повсякденним життям.
Під час уроку був  використовуваний  принцип доступності та послідовності.
Учні були активними,  старанними із цікавістю виконували різні вправи.

У кадрі семінару для молодих спеціалістів початкової школи був проведений урок з природознавства у 4-му класі вчителем Басараба Л.Т.
«План місцевості» - це тема уроку, на якому учні засвоїли основні поняття цієї теми та читати простий план місцевості використовуючи умовні знаки. Учні були активні, працювали плідно на всіх етапах уроку та проявляли ентузіазм під час роботи в парах та в групах.