Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.Тиждень безпеки життєдіяльності  тривав з 09 по 16 листопада 2015 року. Всі заплановані заходи були проведені вчасно. Участь у тижні взяли учні 1-11 класів . Метою запланованих заходів було забезпечення повноцінного розвитку дітей і молоді, охорона та зміцнення їхнього здоров’я, утвердження здорового способу життя.

Вчитель основ здоров’я Зварич В.. протягом тижня провела міні-лекцію в 5класі на тему:«Вогонь добрий слуга,але поганий хазяїн»(з відпрацюванням практичних навичок гасіння невеликих пожеж).В 7 класі відбувся диспут «За - проти »щодо тези «Ваші звички обов’язково вплинуть на ваше здоров’я в майбутньому»,7,9 класах на яких , 6 класи переглядали мультфільми про правила безпеки на залізниці.Класні керівники 1-11 класів провели виховні години в формі ділових ігор, вікторин, бесід,практичних занять,метою яких було утвердження здорового способу життя та безпека життєдіяльності. На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозуміли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.