Сьогоднішні зміни суспільства вимагають від учителя постійно  вдосконалюватись. Доки живуть на світі вчителі та учні, доти світ перебуватиме у постійному розвитку, який веде до оновлення, духовного збагачення, моральної досконалості.
    13 листопада в НВК «Боянська гімназія» відбулося засідання методоб`єднання  вчителів початкових класів. Засідання було проведено у  формі круглого стола  "  Якими творчими здобутками  можете поділитися  з колегами ", який організувала Жук М. В.
     З  досвіду своєї роботи, творчої лабораторії, досягненнями  «Організація індивідуальної  й групової     роботи      з обдарованими дітьми» присутніх  ознайомила Шинкура З. З.
      Практична частина даного засідання розглядалася на  відкритих  уроках   румунської та української мов в 3-4 класах, які провели  Кирнац О. І.,  Басараба Л. Т .  та Гончарюк Г.І.. Метою відвідування даних уроків було ознайомлення зі варіативністю уроків  молодших школярів.

Керівник МО Жук М.В.