З 09 листопада по 16 листопада 2015 року в  дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» проведено Тиждень безпеки дитини, метою якого є пропаганда здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій.
      Весь тиждень був насичений різними формами роботи з дітьми, педагогами, батьками. Підготовлено інформаційний та консультативний матеріал для батьків з тем: «Дитина та вулиця», «Безпека – запорука здоров’я», «Як уникнути стресів, травм та неадекватної поведінки дитини» тощо. Проведено консультації з педагогами «Безпека дитини – важлива соціально – педагогічна проблема сучасності», «Рекомендації щодо дій у надзвичайних ситуаціях».
       Тиждень для дошкільнят був змістовним завдяки бесідам про стихійні лиха, вітаміни, спеціальні професії, правила поведінки на вулиці, вогонь, незнайомих людей тощо; моделюванню ігрових ситуацій «Як би ти поступив?», «Коли ти сам вдома», «Вірно, не вірно» тощо, сюжетно-рольовим іграм «Допоможи звірятам», «Землетрус», «Лікарня», «Пожежники»; читанню літературних творів - «Яким не треба бути», «Здоровим будь», «Його величність сірничок», казок «Вовк і семеро козенят», «Козенята та вогонь», «Про вогонь»; дидактичним іграм «Відгадай за описом», «Горить-не горить», «Корисне – не корисне», «Світлофор»; заняттям у старших групах «Вогонь - добрий, вогонь – злий», «Малеча, стій, не вибігай, в м’яча на вулиці не грай», в середніх групах «Обережно – дорога», «Зустріч із незнайомцями», в молодших групах «Як ведмедик грався сірниками», «Вередлива погода». Діти охоче взяли участь у виставці малюнків «Безпека життя і здоров’я дитини».
     Тема безпеки життя дитини невичерпна, і повинна звучати постійно. І всі ті знання, уміння, навички, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться дітям в майбутньому.