У НВК «Боянська гімназія» 2 грудня 2015 року  учні початкових класів організували  благодійний ярмарок домашньої випічки для підтримки військовослужбовця, жителя нашого села, що несе службу в зоні АТО на сході України.
        Не зважаючи на великий асортимент випічки в магазинах, батьки разом з дітьми початкових класів залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів.
На один день хол нашої  школи перетворився на маленький ринок. На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети, - все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами.
       «Ми з тривогою спостерігаємо за тим, що відбувається на сході нашої держави. Спокійно на все це дивитися і стояти осторонь не можна. Тому ми й вирішили допомогти нашим військовим і зробити це у такому приємному і «смачному» варіанті», – розповідає одна з організаторів ярмарку.
          Покупців-патріотів виявилось ще більше, ніж продавців-благодійників. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували і дорослі, і маленькі школярики. Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благородної справи, діти посмакували випічкою, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів.
          Охочих поласувати задля благодійності виявилося чимало, тож дитяча випічка розі йшлася менш ніж за годину.