Перше і найбільше дитяче талант-шоу країни «Маленькі гіганти».  Його учасники підкорили серця мільйонів українців, а вислови маленьких зірочок стали цитатами. Їхній спів зачаровував, їхні слова  влучали в саме серце, а танці захоплювали подих. Тому, в НВК «Боянська гімназія» стартував  конкурс «Маленькі гіганти», яке проводиться з метою сприяння розвитку творчих здібностей учнів, організації їх змістовного дозвілля, формуванню естетичних смаків.
    На загальношкільному конурсі учні 1-4 класів мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності. Школярі показували  свої уміння в різних стилях танців, співах, декламуванні, гімнастиці та акробатичних номерах.
    Журі відзначило яскравих, обдарованих, активних  і непередбачуваних учнів нашої школи
    Запам’яталося виконання пісні «O iarna atât de frumoasă» Теслюк Николетою, ученицею 2-Б класу. Також усіх глядачів зацікавили танці Іванюк Маури (4 кл.), Кікіріца Евгенії та Вікторії (2-А,1-А), декламування віршів Морар Анастасії (2-Б), Лерку Кароліни (1-Б). Кодаурови Адріани (3 кл).
     Дякуємо всім учасникам кастингу за незабутню демонстрацію багатогранних талантів. Хочеться побажати всім учасникам подальших творчих успіхів і перемог.