Згідно з розпорядженням кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року №871-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права» та плану роботи школи з 07 по 11 грудня 2015 в закладі проводився Всеукраїнський тиждень права.
     Мета його проведення є привернення уваги учнівського колективу до права як одного з найбільших надбань людства, ознайомлення учнів з змістом, Загальної Декларацій прав людини яка була прийнята ООН 10 грудня 1948. Декларація надає людству, основні права демократичного суспільства.
     Згідно плану роботи тижня для учнів 1-4 класів була підготовлена інформація про права людини та дитини учнями 9 класу, членами школи «Молодий юрист» Миколи Тома та Маринели Бузей. Учні 5-9 класів переглянули фільм «Захист прав людини в України» та ознайомились з інформацією про зміст Загальної Декларацій прав людини. За участю учні 10-11 класів проведено круглий стіл: «Захист прав людини в сучасному світі та перегляд фільму «Права людини».