Упродовж віків наш народ творив свою обрядовість, шанував традиції, дотримувався звичаїв.  Кожен хто сповнений любов’ю до своєї спадщини, повертається до духовних джерел свого народу. День Святого Андрія – свято, яке  завжди відзначали наші батьки, діди й прадіди. Припадає воно на 13 грудня. Цей день є одним із найцікавіших і найтаємничіших. Андрій Первозванний – християнський святий, але народні традиції, звичаї та обряди в цей день мають дохристиянський характер закликання та ворожіння. Вечорниці на Андрія присвячені веселощам, іграм та забавам. Учні нашої школи не залишилися осторонь цього дійства. У п’ятницю, 11 грудня 2015 року, напередодні свята  учні 4-5 класів нашої гімназії  гостинно запросили  батьків, вчителів та учнів на Андріївські вечорниці. Гості завітали у святково прибрану світлицю. Насамкінець учасники дійства, одягнені в традиційні вишивані строї, вітали гостей зі Святом Андрія та пригощали їх домашніми випічками.