Любові до ближнього, милосердя – саме ці людські якості прищеплюють своїм вихованцям учителі НВК « Боянська гімназія»

Вже стало  доброю традицією проводити у школі благодійний ярмарок, приурочений до свята Святого Миколая.
    Ми живемо у час, коли у душах багатьох людей хаос, знецінюються моральні та духовні цінності. Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Лише так ми виховаємо справжню людину з добрим серцем.
    Цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі. Психологічна служба школи спільно із учнівським самоврядуванням залучили всі класи школи, які взяли активну участь у заході.
     Бажаючі могли придбати пиріжки, тістечка, печиво та інші солодощі, які виготовили своїми руками діти та їх батьки. Все було, як на справжньому ярмарку: охочих покупців було стільки, що залом не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто піснями, хто віршами а хто танцями) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що за допомогою учнів, їх батьків та вчителів було зібрано 1059  гривень. За рішенням учнівського самоврядування школи ці кошти будуть витрачені на подарунки дітям соціальних категорій та невелику матеріальну допомогу хворим батькам учнів школи.
     Звісно, ми розуміємо, що ця сума – лише невеличка частинка того, що можна було б зробити для тих, хто цього зараз найбільше потребує, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною і що це стане поштовхом для інших небайдужих людей нашого міста.