Лише творчий вчитель
може бути джерелом
успіху своїх вихованців

В.Сухомлинський

У час розбудови української національної школи проблема формування активної творчої особистості є досить актуальною. Центральною  фігурою навчально-виховного процесу є вчитель.
    В сучасних умовах значення творчості в роботі вчителів підвищується, адже від творчого підходу до розв’язування тих складних і багатогранних завдань, які стоять сьогодні перед школою, значною мірою залежить ефективність педагогічної праці, якість навчально-виховного процесу.
Відповідно до плану роботи та структури методичної роботи закладу з 14 по 18 грудня 2015  року в НВК «Боянська гімназія»  проходив тиждень педагогічної майстерності "Я атестуюсь".
     В рамках тижня педагогічні працівники, що атестуються у 2015/2016 навчальному році,  провели цікаві  відкриті уроки та заняття,  поєднавши в їх проведенні використання нетрадиційних методів навчання із інноваційними технологіями.
    Свою педагогічну майстерність продемонстрували на відкритих уроках вчителі Шинкура З.З., Горда О.І., Басараба Л.Т. та вихователі дошкільного підрозділу Вешка М.М. та Кучурян М.Г.Уроки та заняття були проведені на високому методичному рівні з використанням нестандартних форм та методів  роботи.  Педагоги  продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності та   володіння інноваційними педагогічними технологіями, вміння їх використовувати.
    Результативність роботи педагогів, які атестуються в поточному навчальному році, також була представлена у виставці персональних методичних розробок та напрацювань.

Заступник директора з НВР
Гончарюк Г.І.