Відповідно до річного плану роботи закладу 18 грудня  2015 року відбулось  чергове засідання педагогічної ради,  до розгляду якої, було сплановано 6 питань.
      Першим для обговорення було висунуте  питання про стан  викладання та рівень навчальних досягнень учнів 1-11 класів з математики, під час якого представились  можливі варіанти удосконалення і осучаснення методичної і технологічної  бази викладання даного предмету.
Присутні були ознайомлені з проведеною  роботою щодо виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку та з результатами адаптації учнів 1 та 5 класів до навчання.
   Не менш важливим було обговорення проблеми щодо індивідуального підходу  до навчання дітей, зокрема обдарованою учнівською молоддю, засобами науково-пошукової, науково-дослідницької роботи, конкурсів та олімпіад, а також виховання свідомого ставлення до навчання, розвиток пізнавальної активності і культури розумової праці.
     На завершальному  етапі  засідання заслухали  питання логіко-математичної  компетентності  дошкільників.

Заступник директора з НВР
Гончарюк Г.І.