«Все в моїх руках, тому їх не можна опускати!»- таке життєве кредо обрали для себе члени наукового товариства учнів «Еврика» НВК «Боянська гімназія». Крім того, що вони брали участь та вибороли призові місця на районних олімпіадах, учні Лунгу Яна, Гаука Ганна, Свекла Міхаела – Родіка, Мігалчан Аеліта, Жалба Михайло, Жук Василь, Дирда Адріан певний час працювали над науково-дослідницькими роботами. Теми для дослідження вони обрали з різних предметів: математики, румунської мови, історії України, фізики, екології, народознавства, астрономії.
      Для того, аби результат на I етапі конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт був найкращим, 22 грудня 2015 року провели шкільну конференцію, на якій юні науковці представили свої дослідження.
       Відрадно те, що учні розуміють, що для досягнення мети необхідно наполегливо працювати, бути впевненим у собі і ніколи не зупинятися на досягненому, бо «Немає нічого радіснішого за перемогу» (Цицерон).