Зима — казкова пора творчості та незабутніх вражень. Новий рік і свіжий запах ялинки, Дід Мороз і святковий карнавал — все це так близько і так хвилююче.
   25 грудня 2015 року у другій половині дня своє Новорічне свято організували учні 8-11 класів. Велика кількість учасників з яскравими номерами влаштували справжнє незабутнє шоу.
  Урочисто та весело провели старий рік та зустріли новий учні та вчителі нашої школи. Приготування до свята розпочалися заздалегідь. У залі, як завжди, атмосфера взаємопідтримки та затишку, адже тут Новий рік святкує шкільна родина.
Учні охоче представили новорічну казку «Морозко» на новий лад. І казкові персонажі і живі люди – все сплуталося у веселий новорічний сюжет. Бо Новий Рік – це завжди диво, феєрія, казка.