Можливо не всі знають, що книжкові закладки існують майже стільки як і книги. Колись вони дуже високо цінувалися. Їх дарували не простим людям, а царським особам.
  Сьогодні закладки є перш за все  гарними помічниками читачів, які дозволяють продовжити життя книги . Але і сьогодні вони можуть бути  витворами мистецтв.

Однією з цікавих і нестандартних форм популяризації книг є « Конкурс книжкових закладок» . Учні з хорошою фантазією під час майстер- класу зробили закладки для книг своїми руками з різного матеріалу . Вони довели, що звичайний кольоровий папір,картон ,тканина, нитки, бісер, ґудзики  в умілих руках перетворюються   на справжнє диво, яке стає гарним подарунком улюбленій книги .  Демонструючи  неповторні і унікальні вироби, діти розповідали про найулюбленішу книгу.
     Наші учні просто обожнюють що-небудь майструвати і вигадувати. Разом з ними ми зробили корисну річ для книг, підручників або щоденника.