24 лютого 2016 року в рамках Року англійської мови відбувся обласний англомовний вебінар лідерів учнівського самоврядування з ініційований Обласною радою дітей Чернівеччини та обласною школою «Лідер» за підтримки Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. У вебінарі на тему: «Партнерство та міжнародні відносини в діяльності учнівського самоврядування» взяло участь понад 200 лідерів самоврядування з усієї області.
     Представники нашої гімназії активно брали участь у нараді. Цього разу нарада мала онлайн форму, що дало усій раді можливість поділитись своїм досвідом з іншими районами та отримати корисне від їхньої праці. Вебінар був на анлийській мові, що зичить про те, що наш район розвивається зі сторони мультилінгвальної освіти.