В безмежному світі , у кожнім куточку,

Всі люди – це діти: синочки і дочки.

Є в кожного мати , любима і мила,

Бо кожне малятко матуся зростила.

Вона є богиня сучасного роду,

Душа й берегиня усього народу.

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, коли з вирію  повертаються перші шпаки, і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято, свято весни – 8 Березня , Міжнародний жіночий день , День Матері , Подруги , Бабусі , трудівниці.

3 березня учні 1-А, 2-А та 3-го  класу  відзначали НВК "Боянська гімназія" саме це свято. На святі були присутні мами, бабусі, сестрички та всі учні початкової школи. В святково прикрашеному залі діти з посмішкою розповідали вірші, співали пісні, танцювали для своїх улюблених трудівниць. Всі діти щиро  дякували своїм мамам і бабусям за те, що їх зростили,виховують, допомагають, радять, люблять, бережуть, за те, що вони просто є на світі. Діти, щоб порадувати їх в цей день  трішки пофантазували і зробили своїми руками чудові листівки. Мами і бабусі були задоволені цими подарунками. В декого на очах виступали сльози,але це були сльози  радості за свої вихованців. Тож хай це свято несе тільки радість в очах наших рідних неньок!

Класоводи:
Шинкура З.З.