Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестись у інший світ, який буде дарувати усмішку і любов. Тому, 4 березня у НВК «Боянська гімназія» відбулось найочікуваніше, найулюбленіше учнівське свято «Міс школи – 2016».
   Скільки часу та зусиль докладено до підготовки на конкурс! Відбір красунь, репетиції, підбір образів, показових номерів, реквізиту… Усі учасниці – неймовірно красиві, у розкішних сукнях. Чого вони тільки не робили: і співали, і розказували вірші, й танцювали; вразили вокалом Цуркан Марія, розвеселила гуморескою Бузей Марінела, зачарувала  танцем Вайпан Діана та Порожні Олена.
   Активно допомагали в підготовці до конкурсу члени Учнівського обеднання «КРЕДО»: підбір реквізиту, допомога учасницям, прикрашання залу, допомога під час репетицій - учні-старшокласники показали себе як зрілу, ініціативну, самоорганізовану молодь, якою школа справді пишається.
     Отож, результати конкурсу "Міс школи 2016":

Міс школи – Цуркан Марія
Міс Глядацьких симпатій – Бузей Марінела
Міс Фантазія – Порожні Олена
Міс Елегантність – Вайпан Діана
Міс Талант – Бузей Марінела

Цей конкурс допоміг дівчатам показати та проявити свій талант, фантазію й неперевершеність образу й стилю.

Вітаємо усіх учасниць конкурсу!

пед. орг
Цуркан В.Д.