Пролунав Тарасів голос
Од роду й до роду,
Що сміливо кликав люд
Битись за свободу.

Щороку 9-10 березня наш народ вшановує пам΄ять Великого Генія- Тараса  Шевченка.
З метою вшанування пам΄яті Тараса  Шевченка, виховання любові й поваги до спадщини, яку нам залишив поет з 09.03.2016 по 12.03. 2016 в НВК «Боянська гімназія» проводився тиждень української мови та літератури.
     Розпочався тиждень урочистою загальношкільною лінійкою «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Учні старших класів оформили стенд «Шевченко вічно з нами»

У четвер, 10.03.16, проводився відкритий урок з української мови у 8 класі на тему «Звертання. Тренувальні вправи». Під час уроку проводилися різні форми роботи, як- от: робота в парах, робота в групах, диференційована робота, сенкан.

У п΄ятницю,11.03.16, учні 7-8 класів інсценізували повість Михайла Стельмаха «Гуси- лебеді летять». Школярі продемонстрували свої творчі здібності, артистизм, довели, що можуть стати справжніми акторами.

Застосовуючи  запропоновані заходи, досягла високої  ефективності навчально-виховного процесу, зацікавила учнів, урізноманітнила  їх діяльність, сприяла  розвитку мислення,  творчої активності та креативності.

Вчитель української мови та літератури   Бузей А.В.