Дорога до професії починається з мрії, а дитячий малюнок – це мрія, відтворена на папері. Створюючи малюнки, діти мали можливість не тільки розкрити свої таланти, а й розповісти про омріяну професію, з тим, щоб у майбутньому виважено визначити перспективи й оцінити можливості свого професійного вибору, а також робота в колективі.
    Учні НВК «Боянської гімназії» брали участь у конкурсі плакатів «Ми працю любимо, що в творчість перейшла»Представлені плакати були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів та фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти розповідали про свої майбутні професії. На малюнках знайшли своє відображення найрізноманітніші професії: вчител, кухар, пожежник, будівельник, продавець, космонавт, інженер, журналіст та інші.

Соціальний  педагог Жалба А. Г.
Вчитель образотворчого мистецтва  Горда О. І.