Педрада – найважливіша і найбільш демократична форма роботи педагогічного колективу з метою розв’язання навчальних проблем, удосконалення навчально-виховного процесу й підвищення професійної майстерності педагогів.
     Так, 28 березня 2016 р., відбулось засідання педагогічної ради закладу, на якій були обговорені питання про рівень знань учнів з української мови і літератури, стан викладання фізичної культури у 1-11 класах,  важливість національно-патріотичне виховання учнівської молоді, результати комплексного вивчення роботи  ІІ молодшої групи дошкільного підрозділу. Були уточнені списки кандидатів на нагородження випускників 11-го класу медалями та кандидатів на вручення свідоцтв з відзнакою випускникам 9-го класу. Також присутні були ознайомлені з процесом підготовки закладу до ДПА та ЗНО у 2016 році.