Вы здесь

Главная

     У цьому навчальному році семикласники тільки приступили до вивчення нової, важкої, але дуже цікавої науки - хімії. Вони вже встигли познайомитися з періодичною системою хімічних елементів, створеною великим російським ученим Д.І. Менделєєвим, хімічними реакціями, найважливішими класами неорганічних сполук. Тому їх майже вже можна назвати юними хіміками! Ви запитаєте, чому «майже»? Але який, же юний хімік може відбутися без хімічних пригод, перетворень і обряду посвячення! Тому 1 квітня в нашій  гімназії відбулося посвячення в хіміки наших семикласників. Перш ніж отримати це почесне звання, їм довелося пройти ряд випробувань. З якими вони успішно впоралися!
     Розпочався захід з хімічних фокусів. Потім семикласникам довелося відгадувати загадки про хімічні сполуки, проходити через лабіринти хімічних речовин і рівнянь, переводити з хімічного мови на румунську прислів'я і приказки, розшифровувати правила техніки безпеки.
За підсумками всіх конкурсів переможцями стала команда «Дівчата». Всі учасники отримали в подарунок свідоцтво юного хіміка і сувеніри. А завершився захід проголошенням жартівливої клятви юного хіміка.